Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-02-17 17:38:56

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam
poszukuje osób oszukanych przez firmę MODUŁ DOM ze Skawiny .Moduł Dom Sylwia Kuc.
Jestem jedną z tych osób które dały się naciągnąć na usługi tej firmy.


MODUŁ DOM TO OSZUŚCI - JEŻELI ZAMIERZACIE COŚ KUPIĆ/ZAMÓWIĆ W TEJ FIRMIE TO LEPIEJ POSZUKAJCIE INNEJ.

Offline

 

#2 2011-02-17 19:28:36

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Potwierdzam to co pisze "hopin" ja też jestem jedna z ofiar oszusci ze skawiny, jest jeszcze około 5 innych osób mi znanych podobnie oszukanych przez oszusci, więcej na hale.info.pl/forum.
Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-02-17 19:47:59

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Adamie dzięki za wpis

Mój przypadek był taki.

bajerowali mnie (pan Darek) że to szybko postawią że projekt jest już robiony - ze oni wszystkim się zajmą nic nie będę musiał robić - tylko aby ruszyli potrzebują zaliczki - wiec wpłaciłem prawie 30 tyś - reszta poszła przez leasing . no i tu kontakt z panem Darkiem się urwał w momencie jak dostał przelew.
zwodził mnie przez 3 miesiące że architekt ma dużo pracy i dlatego to sie tak przeciąga ale za tydzień wszystko będę miał , i tak zleciało 3 miesiące . teraz dowiedziałem się że oni nie robią projektów bo nie maja takich uprawnień i musze sam to zrobić (koszt ok 8-10 tyś zł) no i prawie gotowy byłem to zrobić do póki nie trafiłem na innych oszukanych przez tą firmę ludzi którzy wpłacili kasę i koniec. realizacji nie doczekali się (MOŻE JEST KTOŚ KTO OTRZYMAŁ BUDYNEK OD TEJ FIRMY)
Firma obiecuje dużo!!!!! a później martw się sam...
Naciąga też ludzi mówiąc że nie trzeba pozwolenia na postawienie takiego budynku - co jest bzdurą...(chodzi tu o zlapanie klienta , niech zapłaci a później nadzór budowlany kare wlepia bo samowolka )

opiszcie proszę jak to u Was wyglądało

potrzeba 10 osób do pozwu zbiorowego - samemu z tą firmą nie wygra

Offline

 

#4 2011-02-18 05:11:11

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Wiitam tak jak pisałem na forum hale.info.pl prosze o anonimowy kontakt byłego pracownike tej firmy, informiacje od srodka będą bardzo pomocne w dalszym postępowaniu.
Pan Darek Kapusta podający się za kierownika to nieoficjany właściel i były mąż Sylwi Kuc właścicielki  znany policji za przemoc w rodzinie.
Pytanie tylko co nam da pozew zbiorowy? Po kilku latach postępowania sądowego pani Sylwia dostanie dwa lata w zawiasach bo samotnie wychowuje kilokor dzieci i ma zerowy dochód a  Darek otworzy nową firmę na inną osobę, jest podobno spalony w branży co oznacz że już kiedyś prwadził podobny proceder.
Pozdrawiam wszystkich i prosze inne osoby o wpisy.

Offline

 

#5 2011-03-04 12:47:24

PIN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam!
Jesteśmy kolejną Firmą oszukaną przez Moduł dom Budownictwo Modułowo-Drewniane Sylwia Kuc. Nasza sprawa ciągnie się już od zeszłego roku kiedy to zamówili u nas towar za który do dzisiaj nie zapłacili. Za naszą sprawą dług ten próbowała ściągnąć firma KRUK co okazało się nieosiągalne więc sprawa trafiła do kancelarii która złożyła pozew do sądu. Czekamy na decyzję w tej sprawie. Ponadto dopisaliśmy dłużnika do KRD żeby Sylwia Kuc ani jej wspólnik nikogo nie okradli ponownie. Obserwujemy firmę Pani Kuc np w serwisie Allegro i widzimy że dobrze się bawi za nasze pieniądze. "Sprzedaż" nadal jest kontynuowana lecz zmianie zostały jedynie poddane dane adresowe i telefony. Pozdrawiam

Offline

 

#6 2011-03-04 14:24:41

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Firma zaczyna się już powoli " zwijać" kilka dni temu byłem zobaczyć co robią , a tam już pusto, jeszcze 2 miesiące temu było kilka kontenerów, jeszcze tylko kierownik transportu p. kaliński coś tam ładował.
Do PIN z jakiego powodu windykacja się poddała?
Dareczek na Allegro kupuje części do Jeepa Grand Cherokee co oznaczy że ma "nowy" samochód,
inne zakupy można zobaczyć na jego profilu ElaneczkaN w komentarzach: sterydy, środki na potencję, podsłuch itp.

Offline

 

#7 2011-03-04 16:28:45

PIN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Jak oddaliśmy sprawę do KRUKA okazało się że ich negocjator nie odnalazł właścicielki firmy, nie mógł się z nią skontaktować i nie zastał jej pod podanym adresem. Zaproponwano nam aby skierować sprawę do kancelarii która wsółpracuje z KRUK i skierować wniosek do sądu. Z tego co wiemy to w grudniu został złożony pozew. Podjęliśmy też inne środki jak wpis do KRD gdzie firmy będą mogły sprawdzić że widnieją jako dłużnik. A co do allegro to masz rację użytkownik ElaneczkaN wcześniej w opisach aukcji miał podane dane firmy moduł dom sylwia kuc i adres w skawinie a od grudnia zostało to usunięte i zamienione na inne. Najgorsze jest to że oni nadal sprzedają i kupują różne rzeczy za moją i Waszą kasę i podejrzewam że mają nas gdzieś...

Offline

 

#8 2011-03-04 19:39:40

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Firma jest zarejestrowana w Skawinie w domu jej matki, fizycznie jest w Mnikowie a Sylwia Kuc mieszka/mieszkała w Liszkach.
Jako ciekawostke powiem że tzw pracownicy tej firmy panicznie boją się "Łysych w BMW" jest to zaobserwowane przez jedną z ofiar /zwykłe podobieńtwo w wyglądzie/

Ostatnio edytowany przez adam (2011-03-04 19:41:42)

Offline

 

#9 2011-03-04 20:25:14

krsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

witam jestem jednym z was tak samo zostałem naciągnięty i na niezłom sume co proponujecie dalej ,

Ostatnio edytowany przez krsa (2011-03-22 08:34:56)

Offline

 

#10 2011-03-08 17:28:20

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Dzwoniłem dziś do nich i upominałem się o realizację zamówienia - kasa wpłacono ponad 6 miesięcy temu i do chwili obecnej nie mam nic po za obietnicami i dziś było tak samo oni uważają że wszystko jest ok i sie zrobi , że jeszcze w tym tyg. będą organizowali transport(słysze to od miesiąca) tak się zastanawiam jak to ugryść no i legalnego pomysłu nie znalazłem - dowiedziałem się tylko że jak firma ogłosi upadłość to nici z klasy wiec trzeba działać szybko.
ktoś wspominał że zna adres zamieszkania pani sylwi? może podzieli się tym adresem - chętnie pomogę komornikowi który już wisi na tej firmie . po za tym tak się zastanawiam czy by nie zebrać się wszyscy razem i nie pojechać tam do nich i na miejscu zadzwonić na policję (podpowiedział mi to znajomy policjant) skoro przywłaszczyli sobie nasze mienie to jest kradzież i policja musi podjąć interwencję - może się okazać że pani sylwia zechce uciec z polski a takie zgłoszenie (kwota przywłaszonego mienia jest dość spora) spowoduje że sąd najprawdopodobniej wyda zakaz opuszczania kraju do póki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

Offline

 

#11 2011-03-08 20:55:00

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Pani Sylwia ma kilkoro małych dzieci więc raczej zostanie w kraju pamiętaj że to tylko figurantka, głową jest tzw kierownik produkcji Darek/były mąż, co do adresu pisz na PW.

Offline

 

#12 2011-03-09 18:50:19

PIN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Jestem jak najbardziej za tym żeby się spotkać na miejscu. Pisząc nic nie zdziałamy. Na allegro znowu pojawiły się nowe aukcje więc biznes nadal sie kręci. Myśle że pomysł Hopin mógłby wypalić tylko musielibyśmy wszyscy się tam wybrać.

Offline

 

#13 2011-03-09 20:17:29

rozalinda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam,
Jestem kolejną ofiarą tej firmy. Złożyłam już dawno zawiadomienie do prokuratury lecz najpierw przepychali się między sobą kto ma prowadzić sprawę Warszawa czy kraków, a potem odmówili wszczęcia postępowania twierdząc, że to nie przestępstwo i żebym zgłosiła sprawę do Sądu Cywilnego. Jutro ponownie będę składać zawiadomienie do prokuratury, dodam do materiałów te posty i pokażę, że jest więcej osób okradzionych przez tą firmę. Proponuję aby wszyscy zrobili to samo, jeśli wpłynie kilka zawiadomień do różnych prokuratur to może te darmożjady ruszą się wkońcu i coś zrobią. Ja ze swojej strony i tak złożę skargę na prokuraturę. Jeżeli są osoby, które chcą mi pomóc to proszę chociaż o przesłanie na maila nr. tel. żebym mogła przedstawić prokuraturze, że są inni poszkodowani (najlepiej jak bym miała jeszcze nazwiska, ale wiem że każdy się obawia, proszę więc chociaż o kontakt tel.) Proszę o maile na kasaadi@wp.pl.
Będę informować o wszystkim. Pozdrawiam

Offline

 

#14 2011-03-10 15:52:19

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Bardzo się cieszę że firma będzie działać bo będzie z czego ściągnąć kasę, na oko to w sumie jest już 200tyś zł. Proszę baczne obserwować to forum to może uda się Pani zwiać w odpowiednim momencie.
PS.
Proszę pamiętać też o czynszu w Mnikowie

Offline

 

#15 2011-03-10 18:37:35

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

no i w końcu odezwała się osoba zainteresowana
i z tego co zrozumiałem to pani sylwia twierdzi ze sie na nią uwzieliśmy i nasze roszczenia są wyssane z palca? ( a może jesteśmy konkurencją która chce się pozbyć psełdo firmy moduł dom)
wiec mam pytanie do Pani sylwi - proszę wskazać klienta któremu postawiliście obiekt i jest zadowolony - chętnie poznam szczęśliwca.
a że firma ma się dobrze to my się domyślamy - za 200 tyś zł wyłudzone od klientów to jak można mieć się źle - rok czasu sielanki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon2.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.zordon-music.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.exz-liga.pun.pl