Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#46 2011-04-25 16:36:26

kiciarz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Szanowny Panie (hopin )i Panie (adam) nawołują  panowie do pozwu zbiorowego tak moim zdaniem na forum internetowym to można umówić się raczej na piwo lub do kościoła.Wygłaszają panowie wielkie epitety odnośnie wyroków   
sądowych ,nie wiem jakie mają państwo pojęcie o realiach życia w tym kraju Polska to bardzo piękny kraj ale nie do końca jest to kraj prawa i praworządności …...

Offline

 

#47 2011-07-11 00:21:41

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam
Ostatnio coś zamarło to forum a otrzymałem informacje że sporo się wydarzyło ostatnio- komornik podobno podzielił majątek Pani Sylwi ???? powiedzcie co i jak bom ciekaw.
Ja też osobiscie zebralem kilka istotnych informacji - część z nich opiszę na forum - dla pokrzywdzonych przez Sylwie co to nie wie lub nie zdaje sobie sprawy na co ja namówił mąż.... na na priva mogę bardzej zagłębiając się w temat podpowiedzieć jak ukarać PRACOWNIKÓW!!!  którzy znali cały proceder.... ale to już na priva zapraszam aby np. Pan Michał nie próbował sztuczek.... chyba nic już wiecej nie muszę pisać .... coś tam szlyszałem że majątek firmy został podzielony (pewnie w mniejszym stopniu niż każdemu zależało ) ale jest jeszcze kilka sposób na odzyskanie kasy nie tylko od  P.Sylwi ..- nic już więcej nie powiem,.... wszelkie kwestie prawne proszę na priva bo zapewne pracownicy czytają to forum...

Offline

 

#48 2011-10-19 22:16:26

tterlecki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam w gronie oszukanych:)
A kojarzy się Wam nazwisko Paweł Kuc?

Offline

 

#49 2011-11-13 20:43:24

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Paweł Kuc miał podobną działalność do Sylwi, tyle wynika z internetu, ale rodzina Kuców jest też podobno w Lipnicy Murowanej i są właścicielami piekarni, w sieci jest wpis jako Paweł Kuc piekarnia "Pawełek".
Napisz do mnie na PW co i jak, a ja podzielę się swoją wiedzą.
Pozdrawiam.

Offline

 

#50 2011-11-14 23:36:04

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Paweł??
może nowy mąż Sylwi????
jakby nie było - ludziska - jedyne wyjście to prokuratura - cała sprawa trwa 30-45minut - jest jedyna możliwością ukarania pani sylwi
Całe szczęście że jest internet i takim ludziom jak rodzina kuców będzie trudniej w przyszłości oszukać innych.

Offline

 

#51 2011-11-15 20:56:24

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Paweł Kuc to raczej brat, a jak tam postępy w prokuraturze!, bo jak mam juz dość opeszałości sadu w tej sprawie.

Offline

 

#52 2011-11-17 00:53:18

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Moja sprawa jest dość złożona - budynek finansowany był przez firmę leasingową - z tą firmą aktualnie walczę w sądzie a ona walczy z Panią sylwia - pierwszy wyrok jest pozytywny dla mnie ale sie oczywiście odwołali (długa historia) dziwię sie jednak Polskim sądom - bo tylko nakłaniają do zakładania firm jak sylwia i oszukiwania ludzi - a czy komuś jest coś wiadomo co się dzieje z pania sylwia? z tego co wiem przeprowadzono u niej kontrolę z US ale wyników nie znam

Offline

 

#53 2011-11-17 06:06:26

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Sylwia się gdzieś "zaszyła" i chce przeczekać !!! Jedno jest pewne, że już nic się odzyskać nie da, można sobie tylko oprawić wyrok i powiesić na scianie ku przestrodze na inne okazyjne inwestycje.

Offline

 

#54 2011-12-10 12:03:39

krsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

WITAM. otrzymałem wyrok na sylwie  z sądu w Wieliczce  wyrok 12 miesięcy pozbawienia wolności z tym że może go odpracować niestety piszę odwołanie do sądu i będę  walczył o surowszy wyrok ,i zakładam w sądzie sprawę przeciwko  panom D I M będę walczył o swoje do oporu do końca życia komornik będzie za nimi chodził a jeżeli mają  w zawiasach to pójdą za kratki  POZDROWIENIA DLA OSZUSTÓW 

Offline

 

#55 2011-12-22 23:54:55

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

KRSA i o to chodzi - może resztę osób ktore zostały oszukane zmobilizuje to do działania - bo nie może tak być że cała ekipa z moduł domu chodzi bez karnie po ulicach . ja osobiście walczę ze SKOKIEM - firma która leasingowała mój zakup - nie jest łatwo (SKOK to SKOK ciężko co kolwiek wywalczyć ale.... pierwszy wyrok do którego sie odwołali został utrzymany przez sąd Okręgowy tak więc jest światełko w tunelu
PS wszystkim odradzam firmę SKOK tak samo jak MOduł Dom - oszuści i tylu - traktuja ludzi jak śmieci

Offline

 

#56 2011-12-31 11:01:03

krsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

krsa napisał:

WITAM. otrzymałem wyrok na sylwie  z sądu w Wieliczce  wyrok 12 miesięcy pozbawienia wolności z tym że może go odpracować niestety piszę odwołanie do sądu i będę  walczył o surowszy wyrok ,i zakładam w sądzie sprawę przeciwko  panom D I M będę walczył o swoje do oporu do końca życia komornik będzie za nimi chodził a jeżeli mają  w zawiasach to pójdą za kratki  POZDROWIENIA DLA OSZUSTÓW 

witam hopin nie wiem o co chodzi ale tyle osób poszkodowanych a jest cisza na temat  oszustów trzeba troszkę zainwestować i są efekty jak nie będą walczyć nic z tego nie będzie POZDRAWIAM

Offline

 

#57 2012-01-04 13:15:50

tterlecki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Mam sądowy nakaz zapłaty na członka tej grupy, oczywiście komornik nie ma z czego ściągnąć. Pewnie mieliście podobną sytuację. Napiszcie coś o tej sprawie karnej - jak to przeprowadzić.
Tadeusz

Offline

 

#58 2012-09-18 12:16:28

PIN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Mam sądowy Tytuł wykonawczy z nakazem zapłaty. Co oprócz działań komornika sądowego można z nim zrobić? Coś ucichło na forum. Moja sprawa w toku.

Offline

 

#59 2012-10-11 23:04:06

adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

PIN napisał:

Mam sądowy Tytuł wykonawczy z nakazem zapłaty. Co oprócz działań komornika sądowego można z nim zrobić? Coś ucichło na forum. Moja sprawa w toku.

Witam po przerwie, ja miałem jako pierwszy nakaz zapłaty i to co udało mi się zająć to ledwo pokryło koszta egzekucji, myślałem o odsprzedaży tej wierzytelności ale niema chętnych, jedynie trzeba było wtedy zrobić tak jak słyszałem ostatnio w wiadomościach koleś miał 10tys długu, wywieżli go do lasy poobijali i kazali kopać własny grób, a teraz to trzeba o tym zapomnieć.

Offline

 

#60 2012-10-29 14:56:47

hopin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSZUKANI PRZEZ FIRMĘ MODUŁ DOM ZE SKAWINY

Witam wszystkich
długo mnie nie było ale niestety musiałem więcej pracować aby nadrobić stracony czas i kase przez p.sylwie.
Co do nakazów - to tak do puki nie ma sylwia majatku ciężko będzie - ale zawsze można równolegle zawiadomienie do prok, złożyć o popełnienie przestępstwa przez pania sylwie. gdy splynie jeden wniosek to pewnie nie wiele da ale gdy bedzi ich kilka sad w koncu zawiasy zmieni na kilka lat za kratami.
u mnie sprawa jest troszkę bardzej skaplikowana - ja sadze sie ze skokiem od prawie 2 lat - skok cos tam dziala w prokuraturze (ostatnio na komende wzywali mnie w charakterze swiadka - wiec cos dzialaja) obecnie czekam na kolejna rozprawe - puki co nie mam nic co pozwolilo by mi powalczyc o kase...
a czy ktoś wie co sie dzieje z rodzina kuców ? pewnie oszukuja ludzi w innym biznesie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotr-katahha.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.paganlodz.pun.pl www.motorowery.pun.pl www.kzk.pun.pl